Nasza uczelnia dużą wagę przywiązuje do międzynarodowej mobilności studentów i studentek. Ustanowiliśmy partnerstwa z wieloma sprawdzonymi instytucjami edukacji wyższej w całej Europie w ramach Programu Erasmus+. W ostatnich latach wielu studentów i studentek skorzystało ze stypendiów Programu Erasmus+, uzyskując wiele korzyści zarówno w ramach rozwoju naukowego, jak i osobistego. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu będzie nadal wspierał współpracę międzynarodową w ramach programów wymiany studenckiej.






