Uniwersytety bez granic: Rozwijamy współpracę z Koreą Południową!

📢Rozwijamy współpracę z Koreą Południową! 🌍✍️
Z radością informujemy, że dzięki podpisaniu umowy między Prorektor ds. Współpracy Międzynarodowej, prof. dr hab. Bogusławą Drelich-Skulską a Sungkyunkwan University w Korei Południowej, zainicjowaliśmy🌟 NOWY PROJEKT CO-TEACHINGU! 👨‍🏫👩‍🏫🌐
🤝 Współpracujemy z prof. Jun Hee-Jung, Ph.D. z Department of Public Administration, a nasza współpraca obejmuje:
🔹 Wzajemne gościnne wykłady
🔹 Wspólne analizy przypadku
🔹 Seminaria na temat problemów rozwoju przestrzennego, które dotyczą zjawisk i wyzwań związanych ze zrównoważonym planowaniem i gospodarowaniem przestrzenią.

Projekt, zainicjowany przez prof. dr hab. Beatę Bal-Domańską, realizowany jest na kierunku Nieruchomisci i Gospodarka Przestrzenna w ramach zajęć „Spatial development in European perspective”, prowadzonych przez dr Annę Mempel-Śnieżyk, prof UEW.
To kolejny krok w procesie umiędzynarodowienia Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu! 🌍🎓

WspółpracaMiędzynarodowa #CoTeaching #UniwersytetEkonomiczny #Wrocław #GospodarkaPrzestrzenna #SungkyunkwanUniversity

Kontrast

Zwiększ rozmiar tekstu

Zwiększ odstęp liter

Używaj czcionek przyjaznych dla dyslektyków

Powiększ kursor

Podświetlanie linków

Zatrzymywanie animacji

Resetuj ustawienia